Kredi Kartı Güvenliği
  • Kredi kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?


    Türkiye Klinikleri kredi kartı numaraları saklamamaktadır. Kredi kartı ile ödeme işlemi "Türkiye İş Bankası Ortak Ödeme Sayfası" ile Türkiye İş Bankası tarafından yapılmaktadır. Dolayısıyla, bir ürünün bedeli sizden ikinci defa tahsil edilemez.


  • Kredi kartı kullanmanın riski var mıdır?


    İnternet üzerinde belli başlı sitelerde kredi kartı kullanmak, fiziksel hayatta kullanmaktan çok daha güvenlidir. Bir dükkanda veya restoranda kredi kartınızı fiziksel olarak bir başkasına vermeniz risk yüzdesini artırır. Türkiye Klinikleri kredi kartı numarasının yazıldığı ödeme ekranı da dahil olmak üzere ödeme işleminde yer almaz. Sadece Türkiye İş Bankasından dönen evet/hayır sonucuna göre işlem sonucu belirlenir.


  • CVC2 numarası nedir?


    Kredi kartınızın arka yüzünde, 16 haneli kart numaranızın devamında 3 haneli bir numara daha vardır. Bu numara, size özel CVC2 numarasıdır. Bu numara, kredi kartı kullanımında ekstra bir güvenlik sağlamaktadır. Türkiye İş Bankası Ortak Ödeme Sayfası kredi kartı işlemlerinde bu numara sizden istenmektedir. Aksi takdirde işlem yapamazsınız.Kullanıcı Adı:
Şifre:


Sepetinizde ürün bulunmuyor.